parallax background
 

Skierowanie

Formularz dedykowany jest LEKARZOWI WETERYNARII, który prowadzi Pacjenta. Wypełnij go według swojej najlepszej wiedzy. Jeśli zachodzi potrzeba, załącz dodatkowe pliki.
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Po wysłaniu Skierowania, otrzymasz jego kopię na swój adres e-mail. Jeśli go nie otrzymasz, skontaktuj się z nami.
Poproś Opiekuna Pacjenta o wypełnienie Zgłoszenia. Po otrzymaniu zarówno dokumentów od Opiekuna Pacjenta, jak i niezbędnego skierowania od Lekarza prowadzącego skontaktujemy się z Opiekunem w celu umówienia konsultacji.
Po zakończonej terapii w naszym Ośrodku, otrzymasz od nas komplet dokumentów pozwalających na kontynuację leczenia Pacjenta w Twojej placówce.

LEKARZ PROWADZĄCY:

OPIEKUN:

PACJENT:
PLIKI:

Dołącz plik (max. 4MB)

Dołącz plik (max. 4MB)

Dołącz plik (max. 4MB)

Administratorem danych osobowych jest RTWet Sp. z o. o. posiadający numer identyfikacji podatkowej NIP 7010712036. Skorzystanie z formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do zapisu na konsultację i ewentualnego podjęcia leczenia zwierzęcia (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Dane nie będą przetwarzane w innych celach oraz nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez twojej zgody. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.