parallax background
 

Zgłoszenie Pacjenta
przez Opiekuna

Formularz dedykowany jest Opiekunowi Pacjenta. Wypełnij go według swojej najlepszej wiedzy. Jeśli zachodzi potrzeba, załącz plik rtg/usg/ct lub inny.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Po wysłaniu Zgłoszenia, otrzymasz jego kopię na swój adres e-mail. Jeśli go nie otrzymasz, skontaktuj się z nami.
Po weryfikacji i zapoznaniu się z nadesłanymi informacjami, skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia dogodnego terminu spotkania.


  OPIEKUN:

  Jestem zainteresowany/a zakwaterowaniem w Ośrodku RTWet na czas leczenia mojego zwierzęcia *

  taknie


  PACJENT:

  Stan bieżący Pacjenta *

  stan ogólny dobrysilny bóldusznośćnie jesłaby apetytbiegunkiwymiotyproblemy z oddawaniem moczuinne


  LEKARZ PROWADZĄCY:


  PLIKI:

  Dołącz plik (max. 3MB)

  Dołącz plik (max. 3MB)

  Dołącz plik (max. 3MB)

  Dołącz plik (max. 3MB)

  Dołącz plik (max. 3MB)

  Dołącz plik (max. 3MB)

  Dołącz plik (max. 3MB)

  Administratorem danych osobowych jest RTWet Sp. z o. o. posiadający numer identyfikacji podatkowej NIP 7010712036. Skorzystanie z formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do zapisu na konsultację i ewentualnego podjęcia leczenia zwierzęcia (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Dane nie będą przetwarzane w innych celach oraz nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez twojej zgody. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.