parallax background
 

Ankieta dla lekarza referującego

Twoja opinia na temat funkcjonowania Ośrodka RTWet ma dla nas ogromne znaczenie.

Dzięki uwagom przesłanym za pomocą poniższej ankiety, możemy podnosić jakość oferowanych przez nas usług i jeszcze lepiej dbać o Waszych Pacjentów.

  Dane skierowanego do RTWet Pacjenta

  Ocena współpracy z RTWet

  Kontakt telefoniczny

  bardzo dobrzedobrzeprzeciętnieźlebardzo źlenie dotyczy

  Kontakt mailowy

  bardzo dobrzedobrzeprzeciętnieźlebardzo źle

  Wyczerpujące udzielenie informacji o przebiegu leczenia Pacjenta

  bardzo dobrzedobrzeprzeciętnieźlebardzo źle

  Uprzejmość i życzliwość personelu

  bardzo dobrzedobrzeprzeciętnieźlebardzo źle

  Pytania otwarte

  Jeśli chcesz żebyśmy skontaktowali się z Tobą w celu wyjaśnienia powyższych kwestii, zostaw nam kontakt do siebie (pola NIE są wymagane):

  Bardzo dziękujemy za wypełnienie ankiety!

  Administratorem danych osobowych jest RTWet Sp. z o. o. posiadający numer identyfikacji podatkowej NIP 7010712036. Skorzystanie z formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu w celu jednorazowego skontaktowania się z osobą wypełniającą formularz (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do wykonania połączenia telefonicznego, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne i nieobowiązkowe. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  [layerslider id=”2″]